PBT Mobil Beta Sürümü Sunuldu!

PBT Mobil - Yeliz Altun
PBT Sosyal Projesi kapsamında birbirinden kullanışlı fonksiyonları kullanıcılarına sunan Partner & Berlingo Team bir sonraki güncellemede beklenen mobil uygulama yeni güncellemeyi beklemeden incelenmesi ve uygulamanın geliştirilebilmesi için ekip arkadaşlarımıza sunulmuştur.

Bir sonraki güncelleme için yepyeni fonksiyonların yanı sıra birbirinden eğlenceli ve boş zamanlarınızı bile doldurabileceğiniz ilginç bilgiler, dökümanlar ve PBT Sosyal Projesi kapsamında kurulumu tamamlanan fonksiyonlar geliştirilecektir.

Ticket, market, blog, forum, ikinci el ve canlı destek ile başlangıcı tamamlayan PBT sürekli olarak gelişecek ve üyelerine birbirinden güzel hizmetler sağlayacaktır. PBT Sosyal'in ardından gelecek olan güncellemede değişiklikler ve izlenecek yol gizli tutulmaktadır. 

Sonraki güncellemede beklenen diğer bir sistem de PSS (Plaka sorgulama sistemi) idi. Lakin bu özellikte PBT Sosyal kapsamında eklenmiştir.

Mobil uygulama deneme ve geliştirmek için ekip arkadaşlarımıza sunulmuş ve öneriler için indirilmeye başlanmıştır. Sizlerde mobil uygulama görüşlerinizi info@gurkanozgur.com.tr postasına yollayabilirsiniz.

12.1.2017 21:11:11 - V.2.0

PBT Mobil Beta Sürümü Sunuldu! PBT Mobil Beta Sürümü Sunuldu! Reviewed by Yeliz on 13:08 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.