Sosyal Medya Teröristlerine Son Darbeyi Emniyet Koydu!

11 Aralık'da gerçekleşen Beşiktaş - Bursaspor maçı sonrası patlatılan ve oldukça fazla şehit ve yaralı vermemize neden olan iki farklı bombalı saldırı ile bir karanlık daha da karardı.

Beşiktaş-Bursaspor maçının sona ermesinden sonra yaşanabilecek herhangi bir olay yaşanmaması için bekleyen ve huzuru sağlamaya çalışan Çevik Kuvvet Polislerimiz bombalı saldırıya uğramıştır. Saldırı sonucunda gün içerisinde 38 şehit haberini aldık. Yaşanan olaydan ötürü 1 gün milli yas ilan edilirken sosyal medya teröristleri iş başındaydı.

Yaşanan olay için Facebook, Twitter başta olmak üzere birçok kullanıcı olumsuz şeyler yazarak paylaştı. Kanımıza dokunan bu olayın ardından bu teröristleri görünce işler iyice çığırından çıkıyordu. Emniyet Genel Müdürlüğü'de görevini yerine getirdi. Sosyal medya teröristleri yakalanarak Emniyet Müdürlüklerine götürüldü. İşte o görüntüler...
Sosyal Medya Teröristlerine Son Darbeyi Emniyet Koydu! Sosyal Medya Teröristlerine Son Darbeyi Emniyet Koydu! Reviewed by Yeliz on 13:20 Rating: 5

3 yorum:

 1. Böyle şeyleri ben kabul edemem. Zaten kimse kabul edemez. Emniyet her zamanki gibi yerinde bir şey yapmış. Böylelerini bende beslememek gerekiyor..

  YanıtlaSil
 2. Emniyet yapması gerekeni yapmış. Gerçekten Sosyal Medya üzerinde bu tür yazılar görmek insanın canını sıkıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Bu sempatizanları tespit etmek ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine bağırta bağırta teslim etmek gerekir.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.