Neden Blog Yazıyorum?

Bloglar ile sık sık karşılaşıyordum. Arama motorları üzerinden bir şeyler aradığımda kişisel blogların yayınları ile karşılaşıyordum. Daha sonra kardeşimin de bu konuda bilgisi olduğu için kendisine sorular sorarak onun beynini istila etmiştim.Daha sonra bana alan adımı yani yelizaltun.org adresini hediye etti. Kendisine teşekkür ederim. :)

Ardından yapmam gerekenleri bana söyledi ve bende onu dikkatli bir şekilde dinleyerek yapmam gerekenleri anlamaya ve ileride güzel bir blog yazmak için uzun uzun anlatması istedim. Daha sonra güzel ve sadece bir tema bularak benim blogum için günlerce çabaladı.

Daha sonra bana blogumu yönetmem gereken adreslerin bulunduğu bir mobil uygulama yaparak blogumdan anlık olarak haberdar olmamı sağladı. Kendi blogunda benim reklamlarımı yaparak benim yazılarımı başkalarına okutmak için çabaladı ve sonunda güzel sonuçlar almaya başladık. Tüm ziyaretçilerim iyi ki var :)

Blog yazarlarını her zaman özenmekteydim. Bir günlük düşünün her gün tutulan ve bir şeylerin atlanmadığı ve dertlerin paylaşıldığı bloglarda böyledir. Blogumu kardeşim, arkadaşım, evladım olarak görmek ve ona dertlerimi anlatmak çok güzel...

Blog yazarı olmak sadece birazcık bilgi ile emek ister. Heyecanı da belli oranda katarsak bu blog şen olabilir. Güzel yazılarınız ve özgün makaleleriniz ile blogunuzu daha da kalitelendirebilirsiniz. Her birinize başarılar dilerim.

Her biriniz benim için çok değerlisiniz çok teşekkür ederim. Ayrıca blogumda klavyem hariç kalemimden dökülen şiirlerimi, anılarımı ve isyanlarımı da yayınlamak istiyorum. Çok yakında yeni beyin yakıcı şeylerde görüşmek üzere :)
Neden Blog Yazıyorum? Neden Blog Yazıyorum? Reviewed by Yeliz on 13:48 Rating: 5

2 yorum:

  1. Blog yazmak iyidir. Blog yazarken insan rahatladığını hissedebiliyor ve bilgilerinden başka insanlarında faydalandığını bilmek Blog yazarını daha iyi hissettirebilyor.

    YanıtlaSil
  2. Blog yazmak iyidir. Yeni birileri ile tanışılır ve güzel anılar bırakılır. İyi bloglamalar :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.